תוכנות שכר

משרד רואי חשבון הזול והטוב בישראל!

באנר שירותי הנהלת חשבונות

תוכנות שכרמאחורי כל משכורת שאתם כמעסיקים מעבירים לעובדיכם, עומד לא רק תלוש שכר שחייב להיות רשמי ותקני על פי הגדרות החוק אלא גם הרבה עבודה שנעשית מאחורי הקלעים על מנת שהמשכורות יהיו תקינות וכוללות את כל המרכיבים הרלבנטיים.

עבודה זו נעשית על ידי עובדי הנהלת חשבונות, משרדי רו"ח וכמובן חשבי שכר – כאשר הכלי העיקרי להכנת משכורות בקנה מידה גדול הוא תוכנת שכר. לפניכם סקירה של תוכנות שכר מובילות בשוק הישראלי.

עוקץ – משכורת טריו

תוכנת משכורת טריו מבית חברת עוקף פתרונות היא אחת הנפוצות בישראל. התוכנה נחשבת ידידותית למשתמש, קלה להבנה ובעלת גמישות רבה בהתאמה אישית לצרכי המשתמש. במסגרת השירות מקבלים עדכוני תוכנה אוטומטיים וללא תשלום נוסף והחברה מפיקה מגזין חודשי בנושאים כלכליים שונים וכן מארגנת ימי עיון וכנסים הקשורים לנושאים רלבנטיים. התוכנה כוללת כמה מודולים ספציפיים שניתן לרכוש וליישם.

יכולות תוכנת משכורת טריו כוללות בין היתר הכנת וחישוב משכורת במערכת רב שנתית, התראות למניעת טעויות, ניהול תזכורות, מערכת להפקת דוחות וטפסים שונים ומגוונים, חישוב אוטומטי של ימי מחלה והבראה, בניית שכר לפי מאפיינים שונים, נוסחאות חישוב עמלות ופרמיות, אפשרות להוספת רכיבי שכר קבועים, לפי תאריכים מוגדרים או חד פעמיים, טבלאות מיסוי, חישובים להפרשות פנסיוניות, יצוא/יבוא.

בנוסף, מערכת משכורת טריו מאפשרת קליטת נתונים ממערכות נוכחות, העברת פקודות יומן הנה"ח, הודעות משכורות אוטומטיות לעובדים, ביצוע גיבוי אוטומטי ועוד.

מיכפל

מיכפל הינה עוד תוכנת שכר פופולארית בשוק הישראלי, כאשר גרסת התוכנה העדכנית המשווקת כיום היא מיכפל 2000 ובנוסף קיימת מערכת מיכפל OFFICE הפועלת על בסיס תשתית של תוכנת OFFICE מבית מיקרוסופט.

התוכנה מאפשרת גמישות רבה בביצוע חישובי שכר. המערכת כוללת נתונים לגבי רכיבי שכר, נתוני נוכחות, חישוב ימי חופשה ומחלה, חישוב דמי הבראה, הפרשות סוציאליות וכן הלאה. בנוסף, תוכנת מיכפל מאפשרת הדפסה על צ'קים, ניהול תזכורות, הפקת דוחות, טבלאות מיסים, הפקת קבצי תשלומים למערכת מס"ב ואת כל הכלים לחישובי שכר יעילים ותקינים.

חילן PRO

מערכת חילן פרו היא למעשה הרבה יותר מתוכנת שכר, היא מפותחת ומשווקת על ידי חברת חילן טק, מהגופים המובילים בישראל באספקת שירותי ניהול משאבי אנוש לארגונים. תוכנת חילן PRO מציעה יכולות רבות ומגוונת מאוד, כאשר זוהי מערכת מידע מורכבת המאפשרת ניהול מלא של משאבי אנוש – משאבי אנוש, נוכחות וכמובן חישובי שכר.

במערכת חילן PRO כלים רבים מאוד ותהליכי עבודה יעילים במיוחד, כאשר כל לקוח יכול לבנות לעצמו את חבילת השירות האופטימאלית מבחינת הוספת או החסרת מודולים ויכולות. יכולות המערכת מבחינת תוכנת חישוב שכר כוללות בין היתר תיעוד של כל החוקים והתקנות לגבי שכר ועבודה, דיווחים עתידיים, שליפת נתוני עבר, טבלאות מיסוי, נסיעות ועוד, כל הכלים לחישובי שכר והכנת משכורות, הפקת דוחות, אבטחת מידע מתקדמת ושפע רחב מאוד של כלים.

באופן כללי, המערכת של חילן טק מתאימה בעיקר לארגונים גדולים יחסית – עסקים בינוניים ומעלה.

שיקלולית

תוכנת שכר ותיקה מאוד בשוק הישראלי, מבית חברת ט.מ.ל מערכות מידע. התוכנה מאפשרת ניהול מלא של חישובי שכר והכנת משכורות, כאשר היא כוללת כלים ואפשרויות גם של הפקת דוחות, מילוי טפסים לביטוח לאומי ומס הכנסה, יצוא נתונים לאקסל, יבוא נתונים מתוכנות שכר אחרות ועוד. תוכנת השכר שיקלולית  נוחה וידידותית למשתמש.

הר-גל

תוכנת הר-גל לחישובי שכר והכנת משכורות מגיעה מבית חברת הר-גל העוסקת כבר מעל 30 שנה בפיתוח פתרונות לניהול שכר ומשאבי אנוש. התוכנה פועלת בסביבת ווינדוס של מיקרוסופט ומתממשקת לכל תוכנות ה-OFFICE הרלבנטיות.

המערכת מאפשרת חישובי שכר לפי החוקים, התקנות והסכמי השכר הקיימים במשק, הכנת תלושי משכורת וכמובן ממשק מתקדם של הפקת דוחות ואחזור נתוני עבר. החברה מאפשרת לרכוש בנפרד את מודול תוכנת השכר, מודל ניהול משאבי אנוש ומודול ניהול נוכחות, לצד מודולים נוספים שהיא מציעה ללקוחותיה.

מעבר לחישובי שכר והכנת משכורות, תוכנת הר-גל מאפשרת הפקת פקודות יומן להנהלת חשבונות, חישובי שכר רטרואקטיביים, התאמה לכל סוגי העובדים והפקת טפסים רלבנטיים לניהול שכר ומשאבי אנוש.

מירב

תוכנה מבית אחת החברות הוותיקות בישראל בפיתוח פתרונות טכנולוגיים לניהול שכר, משאבי אנוש ונוכחות. החברה מציעה מערכות חישוב וניהול שכר במודלים שונים – למגזר הציבורי, למגר הפרטי, לאנשי שטח וניהול שכר מרצים.

מערכת מירב מחשבת את שכר העובדים לפי התאמה להסכמי שכר שונים ורלבנטיים ומציעה את כל הכלים המקצועיים לחישוב שכר מדויק ויעיל והכנת משכורות תקינה. יכולות המערכת של מירב כוללות בנייה אוטומטית של רכיבי שכר, ניהול תשלומים וניכויים, תיאומי מס וביטוח לאומי, קליטת נתונים והפקת תלוש במסך אחד, תוספות רכיבי שכר, הפרשות סוציאליות, הסדרת הפרשי שכר, ניהול הלוואות ועוד.

סינאל מלל פייוויי

תוכנת סינאל מלל פייוויי היא פרי פיתוחה של חברה בעלת אותו השם (Synel-Mll Payway), כאשר היא מציעה פתרון משאבי אנוש מלא מניהול שעון נוכחות ועד הפקת תלושי שכר. תוכנת השכר ומשאבי האנוש של סינאל מלל פייוויי מאפשרת ניהול אינטגרטיבי של הנושאים – עם קליטת נתונים אחידה ומרוכזת של נתוני העובדים.

התוכנה העדכנית שהחברה משווקת נקראת למעשה הרמוני שכר, כאשר זוהי מערכת אינטרנטית מלאה הפועלת על בסיס פרמטרים. התוכנה מספקת את כל הכלים הרלבנטיים לחישובי שכר, הסתמכות על הסכמי שכר וחוקי עבודה בישראל, ניהול שכר והפקת תלושי משכורת. החברה מציעה ללקוחותיה גם שירותי חשבות שכר מקצועיים.

לצד תוכנת הרמוני שכר המתקדמת והמקיפה, חברת סינאל מלל פייוויי מציעה גם את תוכנת "שכר בקליק", פיתרון אינטרנטי מלא ופשוט יותר לחישובי שכר והפקת תלושי משכורת – בעלות נמוכה יותר ועם יכולות בסיסיות יותר שמתאימות לעסקים קטנים ובינוניים.

פריוריטי שכר

תוכנת פריוריטי שכר היא פיתרון השכר של חברת התוכנה אשבל, מפתחת ומשווקת תוכנת ה-ERP הנפוצה והפופולארית פריוריטי (מערכת מידע ארגונית מקיפה). לקוחות החברה יכולים לקבל פיתרון ממוחשב מלא לניהול כוח אדם, לצד מודול ניהול משאבי האנוש ומודול ניהול הנוכחות של החברה.

תוכנת פריוריטי שכר מיועדת ללקוחות שכבר משתמשים בתוכנת פריוריטי או בתוכנת זום לעסקים המפותחות על ידי חברת אשבל. הכלים המרכזיים והיכולות העיקריות של תוכנת פריוריטי שכר כוללים: אבטחת מידע מתקדמת, מערכת שכר אינטרנטית עם ממשק נוח ויעיל, כל הכלים לחישובי שכר והפקת משכורות, עדכון של הסכמי שכר ותקנות רלבנטיות וכן שימוש בכלים מתקדמים ושימושיים של תוכנת פריוריטי ERP.

חשבים

שירות חשבים שייך לחברת חשבים שירותי מידע עסקי, המשתייכת בעצמה לקבוצת "קו מנחה", חברה ציבורית גדולה המתמחה בפתרונות מידע עסקי וכלים פיננסיים טכנולוגיים. השירות של חברת חשבים אינו תוכנת שכר אלא שפע רחב של מידע עסקי וניהולי הרלבנטי לתחום השכר והעבודה בישראל, לצד מקורות מידע נרחבים לגבי תחומים נוספים כגון פנסיה, מחלקה משפטית, מיסוי ועוד.

כך שהחברה מציעה שירותי מידע משלימים לחשבי שכר, מנהלים ובעלי עסקים – מידע מקיף ושימושי לגבי דיני עבודה, שכר, היבטים משפטיים, פנסיה וכן הלאה.

חישובית

מודל אחר לצד תוכנות השכר הגדולות והמקיפות הקיימות בשוק הוא הפקת תלושי שכר על ידי גורם חיצוני ובאופן אינטרנטי. חישובית היא במהותה תוכנת הנהלת חשבונות לעסקים קטנים ופרילאנסרים המאפשרת הנה"ח מקצועית ותקנית בממשק אינטרנטי מלא. בנוסף, החברה מציעה גם הפקת תלושי שכר על ידי חשב שכר מקצועי ומוסמך – בעלות מוגדרת לכל תלוש.

שכר אמת

תוכנת שכר אמת הינה תוכנה על בסיס ממשק אינטרנטי מלא (בדפדפן) מבית חברת זמן אמת המתמחה בפיתוח פתרונות לניהול משאבי אנוש, ניהול נוכחות ובקרת כניסה. התוכנה כוללת כלים מקצועיים ושימושיים לחישובי שכר, ביצוע משכורות והכנת תלושים, תוך התחשבות בכל הנתונים הרלבנטיים ובממשק משתמש ידידותי ונגיש.

GlobalPay

בניגוד לתוכנות השכר האחרות שנסקרו להלן, הפיתרון של GlobalPay הוא גלובלי ומיועד בעיקר לחברות בינלאומיות המבקשות לנהל מדיניות שכר אחידה וניהול שכר גלובלי יעיל יותר. החברה מציעה את תוכנת GlobalPay Pro המאפשרת ניהול דוחות שכר, ניהול שעות עבודה ונוכחות, חישובי שכר לפי שערי מטבע רלבנטיים, תחשיבים לפי הסכמי עבודה רלבנטיים, הוספת רכיבי שכר מתאימים, התאמה לנתונים מקומיים שונים וכלים נוספים – בממשק ממוחשב אחד.

מדובר על פיתרון ניהול שכר ייחודי ויעיל המאפשר לנהל את משכורות העובדים במדינות שונות ובאופן חוקי ויעיל לחלוטין, דרך מערכת אחת מרכזית.

ראו גם:
תוכנת CRM – ניהול קשרי לקוחות

רו"ח אחי קרן

רו"ח אחי קרן

רו"ח אחי קרן עם ניסון עשיר ומגוון של למעלה מ-40 שנה כשכיר וכעצמאי. מייסד החברה ומנהל אותה עם בנו, רו"ח יניב קרן עם נסיון של למעלה מ-7 שנים בתחום המיסוי באחד המשרדים הוותיקים בארץ.

התקשרו עכשיו!
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!
דילוג לתוכן