הלוואה חוץ בנקאית – למי זה מיועד?

משרד רואי חשבון הזול והטוב בישראל!

באנר שירותי הנהלת חשבונות

רוצים לקחת הלוואה אבל חוששים מההשלכות לכך לטווח הארוך? לא עומדים בתנאי לקיחת ההלוואה שהבנק מציע לכם? יש לזה פתרון – הלוואה חוץ בנקאית שמסדרת לכם את ההון שאתם צריכים!

יש המון זמנים בחיים בהם אנו נדרשים להוציא סכום גדול של כסף, ואין לנו מקור טוב לממן את זה מלבד הלוואה. הדבר הראשון שעולה להמון אנשים בראש באותו רגע זה לפנות לבנק, הנחשב למקור אמין ומוכר המעניק תכנית מסודרת ללקיחת הלוואה, אך עם הזמן רואים שזו לא האופציה הטובה ביותר כיום. יותר ויותר אנשים פרטיים, גופים וחברות פונות לקבל הלוואה מחברות חוץ בנקאיות, המעניקות תנאים אטרקטיביים בריביות נמוכות.

 

נמאס מהקושי לקבל הלוואה מהבנק? עוברים למימון חוץ בנקאי!

לפעמים מימון דרך הלוואה זה הדבר היחיד שיכול לעזור לכם כדי לאפשר לעסקים שלכם לצאת לדרך. בין אם לכם צורך במימון לשיווק, פרסום המותג שלכם או מימון סחורה, הלוואה חוץ בנקאית מהווה אלטרנטיבה אופציונלית נהדרת להלוואות מהבנק שברובן הינן נוקשות ולא באות לטובת הלקוחות הלווים. לפעמים הלוואה חוץ בנקאית היא המפתח להצלחה של כל עסק ענק שמתחיל קודם כל מקטן.

כל עסק ולא משנה כמה הוא גדול מתחיל מקטן. הפוש הראשוני והקטן הזה בצורת הלוואה חוץ בנקאית יכולה להיות המפתח הגדול להצלחה בינלאומית. זה להוציא כסף על מנת לקבל אותו בחזרה פי כמה וכמה, במידה ואתם לוקחים הלוואה לצורך פתיחת עסק או חברה.

בדרך כלל, מה שאנשים נוטים לעשות כאשר הם צריכים מקור מימון גדול  לטווח הקרוב זה לפנות לבנק שלהם, המהווה את התחנה הראשונה לבירור מקורות מימון אופציונליים. אך למעשה, היום השתנו הדברים ועסקים וחברות פרטיות פונות קודם כל לגורמים חוץ בנקאיים העומדים יפה מאוד בתחרות על ליבו של הצרכן הישראלי והעסקים הפורחים בישראל ומחוצה לה. מקורות חוץ בנקאיים מעניקים תנאים מצוינים לעסקים ואופציות מגוונות ונוחות יותר להחזרת הקרן עם הריבית.

 

הקלות של קבלת הלוואה חוץ בנקאית

בראש ובראשונה, זה הרבה יותר קל לקבל הלוואה חוץ בנקאית לעומת דרך הבנק שלכם. תהליך הגשת הבקשה הרבה יותר פשוט, קל ומהיר, ללא יותר מדי בירוקרטיה סבוכה או בדיקת עמידה בתנאים. אם אתם סומכים על עצמכם שתוכלו לעמוד בהחזרות החודשיות ותסיימו את תשלומי ההלוואה בזמן, על פי הערכה של תרחישים שונים, למה לפנות לבנק ולהמתין זמן רב עד קבלת ההלוואה כשתוכלו לעשות את זה בן רגע דרך מימון חוץ בנקאי?

רוב בקשות המימון להלוואה חוץ בנקאית כוללות מילוי של כמה טפסים פשוטים למדי, חלקם יהיה אפשרי אפילו למלא בצורה מקוונת דרך האתר. כתוצאה מכך לא נדרש לבוא לפגישה אחד על אחד או לנהל התכתבויות ארוכות מול הגורמים הרלוונטיים. דרישות האשראי הרבה יותר רגועות ומותאמות לצרכים וליכולות שלכם להחזיר בכל חודש.

 

המאמר באדיבות נאור פתרונות אשראי

 

רו"ח אחי קרן

רו"ח אחי קרן

רו"ח אחי קרן עם ניסון עשיר ומגוון של למעלה מ-40 שנה כשכיר וכעצמאי. מייסד החברה ומנהל אותה עם בנו, רו"ח יניב קרן עם נסיון של למעלה מ-7 שנים בתחום המיסוי באחד המשרדים הוותיקים בארץ.

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!
דילוג לתוכן