איך תבחרו סוכן ביטוח מומלץ – 4 שאלות שחובה לשאול

משרד רואי חשבון הזול והטוב בישראל!

באנר שירותי הנהלת חשבונות

מצאתם את עצמכם במצב שבו אתם לא יודעים באיזה סוכן ביטוח לבחור? עליכם לדעת כי יכולות להיות כמה שאלות שאמורות לשפוך אור על האפשרויות שניצבות מולכם. בחיפוש אחר סוכני ביטוח בירושלים יהיה עליכם לדעת כי אתם עושים בחירה נכונה. הרי סוכן הביטוח הוא האדם שאמור לדאוג כי יהיו לכם ביטוחים לכל עניין שהוא. הביטוחים בחיינו נועדו כדי למנוע מאיתנו להתמודד לבד עם כל מיני סיטואציות לא צפויות. תמיד טוב שיהיה לכם ביטוח כך תוכלו להיות בטוחים כי אתם לא מתמודדים לבד. הכנו לכם רשימה של שאלות שאמורות בסוף להעלים את כל התהיות. כך תוכלו להיות בטוחים שאתם צועדים בדרך הנכונה לבחירה שלא תצטערו עליה.

 

האם קיבלתם המלצה על סוכן הביטוח?

מבחינתכם הצעד הכי נכון יהיה לחפש סוכן ביטוח מומלץ שסיפרו לכם עליו. מדובר על איש מקצוע שמגיע עם ניסיון עשיר, כזה שאתם יכולים לסמוך עליו. הרי אם סוכן הביטוח לא מגיע עם המלצות, יהיה רק הנסתר על הגלוי בהקשר שלו. השאיפה שלכם תהיה לפנות מיד לאנשים שאתם בטוחים שיעמדו בכל הציפיות שלכם. כמובן שלא תוכלו להיות בטוחים לגמרי, אך כן תוכלו לדעת שאתם בכיוון הנכון. לכן תשאלו את עצמכם מי בדיוק המליץ לכם על אותו סוכן ביטוח.

 

קיבלתם מהסוכן הסברים ברורים?

במקרה של פנייה לסוכן ביטוח יהיה עליכם לדעת שאתם מקבלים הסברים ברורים. הרי רוב הדברים שתבצעו יחד איתו יהיו דברים שאתם לא באמת מבינים בהם. לכן חשוב שתשאלו את עצמכם עד כמה התשובות שקיבלתם הן אכן תשובות חד משמעיות. כאלה שלא משאירות לכם ספקות לגבי המשך הדרך. הרי לא מעט פעמים תמצאו את עצמכם במצב שבו אתם תרצו לדעת שיש לכם את מי לשאול. אם קיבלתם בהתחלה תשובות ברורות, אין סיבה שזה לא יהיה כך גם בהמשך. תמיד תרצו לדעת שלא נשארות לכם עוד שאלות פתוחות.

 

לסוכן יש זמן לשוחח אתכם בכל עניין?

אתם מרגישים כי לסוכן יש זמן אליכם בכל עניין שהוא? זה מאוד חשוב להמשך הדרך. סוכני ביטוח בירושלים או בכל עיר אחרת יכולים להיות עמוסים עד מעל הראש. אתם מהצד שלכם תרצו לדעת כי אתם יכולים לשוחח איתם תמיד. אם הם ידחו את השיחה אתכם זה עלול לעלות ביוקר כאשר תעשו את הבחירה בזמן אמת. הביטוחים שלכם צריכים להיות כאלה שמכסים אתכם, לא כאלה שתצטרכו להילחם על מנת להשיג אותם.

 

נדמה לכם שתוכלו לסמוך עליו?

הרגשת הביטחון היא הרגשה חשובה כאשר בוחרים סוכן ביטוח מומלץ בכל עיר. אתם תרצו לדעת כי אתם יכולים לסמוך על סוכן הביטוח שהוא ידאג לאינטרסים שלכם. אם הסוכן דואג לכם זה יבוא לידיי ביטוי כמעט בכל היבט שתבחנו אותו. אם לא תוכלו לסמוך על הסוכן זה עלול להיות בעייתי כאשר תרצו להיעזר בו. הרי הסוכן הוא האדם היחידי שתוכלו לסמוך עליו בעת הפעלת הביטוח עצמו. את חברות הביטוח אתם לא באמת מכירים, ולכן לא תמיד תוכלו לסמוך על מה שהן אומרות או מציגות.

רו"ח אחי קרן

רו"ח אחי קרן

רו"ח אחי קרן עם ניסון עשיר ומגוון של למעלה מ-40 שנה כשכיר וכעצמאי. מייסד החברה ומנהל אותה עם בנו, רו"ח יניב קרן עם נסיון של למעלה מ-7 שנים בתחום המיסוי באחד המשרדים הוותיקים בארץ.

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!
דילוג לתוכן